EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
17.05.17.

Notiks zinātniskais vakars „Digitālo mediju pielietojums pedagoģijā”

17. maijā plkst. 18.00 Latvijas Universitātes bibliotēkā, Konferenču zālē (Kalpaka bulvārī 4, Rīgā) notiks Pasaules informācijas sabiedrības un telekomunikācijas dienai veltīts zinātniskais vakars „Digitālo mediju pielietojums pedagoģijā”.

Pasākuma pirmajā daļā Bohumas-Rūras Universitātes Ziemeļreinā-Vestfālenē angļu valodas didaktikas profesors Dr. Markuss Riters (Markus Ritter) uzstāsies ar vieslekciju „Digitālo mediju pielietojums svešvalodu nodarbībās”, kurā runās par to, kā digitālie mediji varētu uzlabot svešvalodu nodarbības un vienlaikus attīstīt mūsdienu skolēnu plašsaziņas līdzekļu lietotprasmes.

Savukārt zinātniskā vakara otrajā daļā Latvijas Universitātes profesore un vecākā pētniece Dr. Zanda Rubene prezentēs tēmu „Digitālā bērnība - izaicinājumi pedagoģijas teorijai un praksei”, aplūkojot mūsdienu sociālo pētnieku vidū aktuālos jautājumus un runās par to, kā digitālie mediji maina bērnus un sabiedrības priekšstatus par bērnību.

Zinātniskais vakars notiks vācu un latviešu valodā ar sinhrono tulkojumu. Dalība bez maksas.

Plašāka informācija mājaslapā www.hochschulkontor.lv vai sociālajos portālos „facebook” un „twitter”

Pasākumu organizē Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs sadarbībā ar Bohumas-Rehenes Rotari klubu. Atsauce uz organizatoru ir obligāta. 

Ieva Pranka, vadītāja
Baltijas-Vācijas augstskolu birojs
Tālr. 67 28 60 33
E-pasts: hochschulkontor@lu.lv