EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
15.02.18.

Aicina iesniegt fotogrāfijas Pasaules informācijas sabiedrības samita balvai

Foto: (c) Pixabay.com

Jau otro reizi Pasaules informācijas sabiedrības samits ir izsludinājis konkursu, aicinot līdz 25. februārim iesniegt fotogrāfijas, kurās attēlots kā informācijas un komunikācijas tehnoloģijas veicina Ilgtspējīgas attīstības mērķu īstenošanu.

Pasaules informācijas sabiedrības samits (World Summit for Information Society, WSIS) ir starptautiska platforma valstu un starptautisko organizāciju dialogam par globālu sabiedrības attīstību pastāvīgos informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pilnveides un informācijas apjoma pieauguma apstākļos.

Apzinoties fotogrāfijas spēju pārraidīt idejas un iedvesmot cilvēkus, Pasaules informācijas sabiedrības samits ir izveidojis fotogrāfiju konkursu, kurā mudina saskatīt un atklāt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju potenciālu Ilgtspējīgu attīstības mērķu īstenošanā.

Konkursā aicināti piedalīties pārstāvji no starptautiskajām organizācijām, publiskā un privātā sektora, pilsoniskās sabiedrības, akadēmiskajām aprindām un tehniskās kopienas. Žūrija atlasīs trīs labākos darbus, kuri tiks apbalvoti Pasaules informācijas sabiedrības samita 2018. gada forumā (19.–23. marts, Ženēva, Šveice) un tiks iekļauti izstādē. Darbus iespējams iesniegt līdz 25. februārim.

Vairāk informācijas par konkursu un pieteikuma veidlapa pieejama: https://www.itu.int/net4/wsis/forum/2018/Pages/PhotoContest/Submit/?nocache=19.577. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar konkursa organizatoriem: wsis-photocontest@itu.int.