EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
09.04.19.

Izziņota uzņemšana ICCROM kursā Japānā par dabas un kultūras saiknēm mantojuma konservācijas procesā

Lai pilnveidotu prasmes ilgtspējīgā mantojuma konservācijā, Japānā norisināsies apmācību kurss par dabas un kultūras saiknēm mantojuma konservācijā Āzijā un Klusā okeāna reģionā par tēmu “Kultūras un dabas mantojums” (“Mixed Cultural and Natural Heritage”).

Kursā teorētiskie pamati par jaunākajām pieejām integrētā kultūras un dabas mantojuma konservācijā apvienoti ar praktisku lauka darbu mantojuma vietās Japānā. Kurss norisināsies no 2019. gada 24. septembra līdz 4. oktobrim, Japānā, Tsukubas Universitātē.

Kursu, kas paredzēts kā praktiķiem, tā pētniekiem 15 atlases komisijas izvēlēto dalībnieku sastāvā, rīko UNESCO Katedra par dabas un kultūras saiknēm mantojuma konservācijā Tsukubas Universitātē sadarbībā ar UNESCO Pasaules mantojuma centru, IUCN, ICCROM un ICOMOS.

Darba valoda – angļu; dalība programmā – bez maksas.

Dalībai kursā iespējams pieteikties līdz 2019. gada 6. maijam.

Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.iccrom.org/courses/nature-culture-linkages-heritage-conservation-asia-pacific un šeit http://nc.heritage.tsukuba.ac.jp/UNESCO-Chair, savukārt pieteikumi adresējami uz e-pastu: applicationscbwncl@gmail.com.

Informāciju sagatavoja:
Kitija Balcare, UNESCO LNK komunikācijas konsultante