EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
24.05.19.

Izziņota pieteikšanās trešajai radošajai nometnei “Art Camp Malta 2019”

UNESCO Maltas Nacionālā komisija un UNESCO Asociēto skolu tīkls sadarbībā ar UNESCO Andoras Nacionālo komisiju izziņo trešo radošo nometni “Art Camp Malta 2019”. Tā norisināsies šī gada rudenī no 24. oktobra līdz 5. novembrim Gozo salā Vidusjūrā, kas ietilpst Maltas arhipelāgā.

Radošā nometne norisinās UNESCO Starptautiskās kultūru tuvināšanās desmitgades (2013-2022) ietvaros. Projekta mērķis ir ne tikai radīt oriģinālus un radošus mākslas darbus, bet arī nostiprināt galvenās UNESCO pamatvērtības: ilgtspējīgu mieru un kultūras izpausmju daudzveidības aizsardzību un veicināšanu. Tās tiks uzsvērtas daudzveidīgajā nometnes programmā un vienotajā manifestā, ko, noslēdzoties radošai kopābūšanai, svinīgi parakstīs visi nometnes dalībnieki.

Radošajā nometnē paredzēts uzņemt 20 dalībniekus - māksliniekus no dažādām pasaules valstīm. Nometnes laikā paredzēts katram tās dalībniekam desmit dienu laikā radīt trīs oriģināldarbus.

Dalības maksu nometnē sedz organizatori, bet tās dalībniekiem pašiem jāuzņemas izmaksu segšana par nokļūšanu pasākuma norises valstī Maltā un atpakaļ mītnes zemē. 

Ņemot vērā, ka no katras valsts nometnei var pieteikt tikai vienu dalībnieku, pieteikumi jāiesūta pirmreizējam izvērtējumam UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai, kas nominēs vienu valsts pārstāvi dalībai nometnē. Angļu valodā aizpildītu pieteikuma anketu un mākslinieka portfolio jānosūta uz e-pastu office@unesco.lv līdz 2019. gada 9. augustam ar norādi “Pieteikums ART CAMP MALTA”.  

Informāciju sagatavoja:
Kitija Balcare, UNESCO LNK komunikācijas konsultante

 

Lejuplādējamie dokumenti: