EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
21.04.18.

Izziņota pieteikšanās maģistra studiju programmai “Pasaules mantojums un kultūras projekti attīstībai”

Līdz šī gada 30. maijam iespējams pieteikties studijām 1. līmeņa profesionālajā maģistra studiju programmā „Pasaules mantojums un kultūras projekti attīstībai”. Programma, kas paredzēta ANO aģentūru un ar kultūras mantojumu saistītu iestāžu un nevalstisko organizāciju darbiniekiem, tiks īstenota no 2018. gada 15. oktobra līdz 2019. gada 12. oktobrim.

Studiju programmu izstrādājusi Turīnas Universitāte, Turīnas Politehnikums un Starptautiskais darba organizācijas mācību centrs (ITCILO) sadarbībā ar UNESCO un Starptautisko kultūras vērtību saglabāšanas un restaurācijas pētniecības centru (ICCROM).

Programmas mērķis ir sniegt nepieciešamās prasmes un kompetences UNESCO Pasaules mantojuma vietu un citu kultūras resursu izcelšanā, kopšanā un popularizēšanā. Tās uzmanības centrā ir ilgtspējīgu projektu izstrāde, kas paredz plaša spektra aktivitātes dabas un kultūras mantojuma, kultūras un radošo industriju, kā arī tūrisma jomā.

Studiju programmā studentiem tiks sniegtas pamatzināšanas par kultūras mantojuma un ekonomikas attīstības principiem un procesiem, UNESCO kultūras konvencijām un programmām, projektu vadību kultūrā un stratēģisko plānošanu.

Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.itcilo.org/masters-programmes/master-in-world-heritage-and-cultural-projects-for-development.