EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
30.05.16.

Aicina uz starptautisku vasaras skolu “Mantojuma vērtības novērtējums kā priekšnoteikums tās aizsardzībai”

No 29. augusta līdz 3. septembrim Ļubļinā, Polijā notiks starptautiska vasaras skola mantojuma nozares jaunajiem profesionāļiem no Centrāleiropas un Austrumeiropas.

Vasaras skolas dalībniekiem būs iespēja piedalīties lekcijās un dažādās praktiskajās nodarbības par vēsturisko pilsētainavu saglabāšanas, vēsturisko ēku funkcionalitātes un interjeru modernizācijas jautājumiem, kā arī par mākslas priekšmetu restaurāciju un publiskās ārtelpas plānojumu. Apmācību mērķauditorija ir muzeju speciālisti, arhitekti, restauratori, pilsētplānošanas eksperti un citi UNESCO Pasaules mantojuma vietu pārvaldībā strādājošie profesionāļi. Darba valoda - angļu.

Vasaras skolu organizē UNESCO Polijas Nacionālā komisija, Ļubļinas muzejs un Ļubļinas Tehniskā universitāte. Organizatori sedz dalībnieku uzturēšanās un vietējā transporta izmaksas. Savukārt izdevumi, kas saistīti ar nokļūšanu Ļubļinā jāsedz dalībniekiem vai viņus nosūtošajai organizācijai.

Dalībai vasaras skolā no katras valsts iespējams pieteikt tikai vienu kandidātu, tos izvērtēs UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (UNESCO LNK). Aicinām īsu motivācijas vēstuli (latviešu valodā), kopā ar aizpildītu vasaras skolas pieteikuma anketu (angļu valodā) nosūtīt UNESCO LNK (office@unesco.lv) līdz 17. jūnijam.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar UNESCO LNK Kultūras sektora vadītāju Ievu Švarcu: i.svarca@unesco.lv 

Lejuplādējamie dokumenti: