EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
21.12.17.

Aicina reģistrēties bezmaksas tiešsaistes kursam par tūrisma pārvaldību UNESCO Pasaules mantojuma vietās

Publicitātes attēls.

Tiešsaistes tīmekļa vietnē FUN-MOOC ir iespējams apgūt UNESCO UNITWIN tīkla „Kultūra, tūrisms un attīstība” izstrādāto un Parīzes Panteona-Sorbonas Universitātes īstenoto kursu „Tūrisma pārvaldība UNESCO Pasaules mantojuma vietās”.

Kursa mērķis ir sniegt padziļinātāku ieskatu tūrisma jautājumos Pasaules mantojuma vietu saglabāšanai un attīstībai. Tā izstrādē un īstenošanā ir iesaistīti jomas eksperti un pētnieki, kuri kursa ietvaros dalīsies savās zināšanās par galvenajiem šīs tēmas jautājumiem, dodot ieskatu UNESCO mantojuma saglabāšanas pamatnostādnēs un principos, kā arī aicinot uz diskusiju par komunikāciju tehnoloģijām, ekonomiku, pārvaldību un plānošanu.

Kursa mērķauditorija ir politikas veidotāji, Pasaules mantojumu vietu pārvaldītāji, tūrisma nozares speciālisti, kā arī studenti. Kurss sāksies 15. janvārī, un darbs tajā tiks organizēts 8 tematiskajos blokos, pievēršoties 1972. gada Konvencijas par pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzību un 2003. gada Konvencijas par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu sarakstiem un tajos iekļautajiem konceptiem, tūrisma iespējām Pasaules mantojuma vietās un vietējo kopienu iesaisti tajās, šo vietu saglabāšanai un attīstībai, tūrisma pārvaldībai, kā arī e-tūrisma iespēju izmantošanai mantojuma vietu popularizēšanai.

Kurss ir angļu valodā un bezmaksas. Apmācības laikā platformā tiks publicēti videoklipi, dokumenti, testi, kā arī citi papildus materiāli, kuri tiešsaistē būs pieejami aptuveni gadu. Pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas tā dalībnieki saņems sertifikātu.

Vairāk informācijas par kursu un reģistrācija dalībai pieejama šeit: https://www.fun-mooc.fr/courses/course-v1:Paris1+16008+session01/about.