EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
10.03.16.

Aicina pieteikties starptautiskai mākslas nometnei

No šī gada 18. līdz 28. jūlijam Andorā notiks piektā starptautiskā mākslas nometne „Planētas krāsas” (“Colours of the Planet”). Nometnē mākslinieki no visas pasaules piedalīsies unikālā kultūras apmaiņas forumā, iepazīstot dažādu valstu kultūras ar mākslas darbu, ēdiena, valodas, mūzikas, dejas, tautas tērpu un audiovizuālo materiālu palīdzību.

Nometnes mērķis ir radīt oriģināldarbu kopu, kas atspoguļo tādas UNESCO vērtības kā vides aizsardzība, miera kultūras veicināšana un Konvencijas par kultūras izpausmju daudzveidības aizsardzību un veicināšanu pamatprincipu sekmēšana.

Iepriekšējo gadu mākslas nometnes dalībnieku darbi ir saņēmuši lielu atzinību un izstādīti UNESCO galvenajā mītnē Parīzē un Apvienoto Nāciju Organizācijas galvenajā mītnē Ženēvā.

Mākslas nometni sadarbībā ar UNESCO rīko UNESCO Andoras Nacionālā komisija, kas sedz dalībnieku uzturēšanās izmaksas. Ceļa izdevumus sedz paši dalībnieki.

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots – 25 cilvēki. Katra valsts drīkst iesniegt vienu kandidātu dalībai tajā. Latvijas kandidātus vērtēs UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

Interesenti pieteikumus aicināti iesniegt elektroniski līdz 25. martam, motivācijas vēstuli, pieteikumu, CV un savu portfolio sūtot uz: office@unesco.lv

Papildu informācija par nometni.
 

Lejuplādējamie dokumenti: