EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
02.07.15.

Aicina pieteikties maģistra studiju programmai Pasaules mantojums un kultūras attīstības projektu īstenošana

Starptautiskās darba organizācijas mācību centrs (ITCILO) izsludina pieteikšanos maģistra studiju programmai Pasaules mantojums un kultūras attīstības projektu īstenošana’ (Master in World Heritage and Cultural Projects for Development), kas tiks īstenota no 2015. gada 14. oktobra līdz nākamā gada 9. oktobrim.

Studiju programmu ir izstrādājusi Turīnas Universitāte un ITCILO, sadarbojoties ar UNESCO un Starptautisko kultūras vērtību saglabāšanas un restaurācijas pētniecības centru (ICCROM).

Programmas ietvaros iespējams apgūt zināšanas par plašu tēmu spektru, kas saistīts ar UNESCO Pasaules mantojuma vietu pārvaldību, ekonomisko un sociālo nozīmi, kā arī institucionālajiem un tiesiskajiem aspektiem. Studiju programma ir orientēta uz stratēģisko vadības kompetenču attīstīšanu, lai tās absolventi spētu sekmīgi īstenot Pasaules mantojuma vietu saglabāšanas un popularizēšanas aktivitātes, kā arī adekvāti novērtēt šo vietu monitoringa efektivitāti un teritorijas apsaimniekošanas plāna piemērotību.

Maģistra studiju programma ir sadalīta trīs studiju ciklos:
• Pirmais cikls tiek īstenots, izmantojot tālmācības iespējas. Tas sāksies šī gada 14. oktobrī un ilgs līdz 18. decembrim.
• Otrais cikls notiks ITCILO mītnē Turīnā, Itālijā no 2016. gada 25. janvāra līdz 20. maijam. Nodarbības šajā periodā notiek klātienē un to apmeklējums ir obligāts.
• Trešais cikls, no 2016. gada 26. maija līdz 9. oktobrim, būs pētniecības periods, kura laikā studenti var apgūt praksi, kā arī pabeidz savu studiju darbu.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir šī gada 20. jūlijs. Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Papildu informācija par studiju programmu pieejama šeit vai sazinoties ar studiju programmas koordinatoriem: worldheritage@itcilo.org