EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
01.11.06.

Zinātnes kafejnīca Latvijas Universitātē

Šī gada 10.novembrī plkst. 18:00 jau septīto reizi Latvijas Universitātes (LU) kafejnīcā (Raiņa bulvārī 19) tiek organizēta Zinātnes kafejnīcas (Café Scientifique) diskusija. Šoreiz tā būs veltīta politikas un zinātnes mijiedarbības jautājumiem. Vakara sarunu temats: „Latvija ceļā uz zināšanu sabiedrību”.

Kafejnīcas diskusiju vadīs Juris Šteinbergs – LU studentu vidū iecienīts pasniedzējs un populārs TV raidījuma vadītājs. Ekspertu krēslos sēdēs akadēmiķis Andrejs Siliņš, LU zinātņu prorektors Indriķis Muižnieks, Latvijas Tehnoloģiskā centra direktors Jānis Stabulnieks, LU profesore Maija Kūle.
Zinātnes kafejnīcas mērķis ir raisīt diskusiju neformālā vidē starp zinātniekiem un politiķiem, lai veidotu kopēju dialogu un panāktu viedokļu apmaiņu, iezīmējot jaunu domāšanas apvārsni par zinātni, zinātnes politiku un uz zināšanām balstītas sabiedrības lomu.

10. novembrī būs iespēja tikties ar dažādu zinātnes jomu ekspertiem un politiķiem, kā arī uzdot jebkuru interesējošu jautājumu par zināšanu sabiedrības lomu Latvijas tālākā attīstībā.

Organizatori:Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Universitāte, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Britu padome.

Zinātnes kafejnīcas diskusija notiks neformālā atmosfērā pie kafijas tases vai vīna glāzes.

Visi laipni aicināti apmeklēt Zinātnes kafejnīcas pasākumu!

Papildinformācija - Anda Šaka (Tālr.:7325109, E-pasts: anda@unesco.lv)