EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
28.03.07.

UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Sekretariāts aicina darbā ģenerālsekretāra palīgu administratīvajos jautājumos

UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Sekretariāts
aicina darbā

ģenerālsekretāra palīgu administratīvajos jautājumos

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz š.g. 10.04.2007.
pa e – pastu: office@unesco.lv vai faksu 67222762

Prasības:
• Teicamas latviešu valodas, labas angļu valodas zināšanas;
• Iemaņas darbā ar datoru un biroja aprīkojumu;
• Augsta atbildības sajūta un precizitāte, prasme organizēt savu darbu.

Darba pienākumi:
• Lietvedības un arhīva organizēšana;
• Dokumentu sagatavošana, noformēšana;
• Dokumentu plūsmas organizēšana un kontrolēšana;
• Sanāksmju organizēšana un protokolēšana;
• Sekretariāta saimnieciskās darbības nodrošināšana.

Piedāvājam:
• Pilnas slodzes pastāvīgu darbu;
• Pilnveidot savas spējas un zināšanas;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• Veselības apdrošināšanu.