EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
14.09.10.

Piedalies konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!”


Dabas aizsardzības pārvalde aicina – izzini dabu un dalies ar saviem iespaidiem un novērojumiem – piedalies radošo darbu konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!”. Konkursa devīze - „Ieraugi, pastāsti un dzīvo līdzi dabai!”. Līdz 31.oktobrim rit konkursa pēdējais posms, kurā iesniedzami darbi par rudens tēmu.

Konkursa plakāts

Ja arī Tev ir vēlme padalīties ar apkārt novēroto skaisto un unikālo dabā, sevišķi rudenī, kad dabā samanāmas visdažādāko krāsu gammas – raksti, fotografē un sūti savus iespaidus mums! Raksti par visu, kas redzams dabā – putniem, dzīvniekiem, dabas parādībām, apskates vietām, ainavām, akmeņiem, smilšakmens iežiem, alām, avotiem, upēm, ezeriem, pazīstamām un svešākām augu un koku sugām un citām daudzveidīgās dabas izpausmēm.

Konkurss norisinās divās vecuma grupās – jauniešu un pieaugušo. Labāko darbu autori saņems dažādas balvas no konkursa atbalstītājiem, 1. vietu ieguvēji –apmeklējumu zinoša gida pavadībā kādā no Latvijas īpaši aizsargājamām dabas teritorijām. Visu konkursa kārtu kopvērtējums notiks novembrī.

*Fotogrāfijas konkursam iesūtāmas atsevišķi (nav pieļaujama fotogrāfiju iekopēšana word failā).

Plašāka informācija par konkursu, konkursa nolikums, anketa - Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapas www.daba.gov.lv aktualitātēs sadaļā „Radošo darbu konkurss” - http://www.daba.gov.lv/public/lat/aktualitates/radoso_darbu_konkurss/


Konkurss tiek rīkots 2010. - Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada pasākumu ietvaros.

Konkursu atbalsta UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Vides ministrija, Latvijas Dabas fonds, Latvijas Dabas muzejs, Gaujas NP Fonds, muzejs „Andrupenes lauku sēta”.

Informāciju sagatavoja
Rita Jakovļeva
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste