EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
30.08.10.

Latvijas pārstāvji Tallinā piedalīsies NVO seminārā par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu


No šā gada 1. līdz 4. septembrim Tallinā, Igaunijā norisināsies starptautisks seminārs par nevalstisko organizāciju lomu UNESCO Konvencijas par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu īstenošanā.


Tajā piedalīsies NVO pārstāvji no deviņām Eiropas valstīm, tajā skaitā arī no Latvijas – tradicionālās kultūras biedrības „Aprika” vadītāja Māra Mellēna; tradicionālās kultūras eksperte lietišķajā mākslā, Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūras pārstāve Linda Rubena; Dziesmu svētku biedrības valdes locekle Dace Melbārde; LR Kultūras ministrijas vecākā referente nemateriālā kultūras mantojuma politikā Signe Pujāte un UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) Kultūras, komunikāciju un informācijas sektora vadītāja Anita Vaivade.


Semināra mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu starp NVO pārstāvjiem un piedāvāt praktiskus ieteikumus starptautisko, valsts, pašvaldību institūciju un NVO sadarbībai nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas jomā.


Semināru organizē UNESCO Igaunijas Nacionālā komisija sadarbībā ar Igaunijas Kultūras ministriju un Igaunijas Tautas kultūras attīstības un apmācību centru. Tas tiek rīkots ar UNESCO finansiālu atbalstu.


Informāciju sagatavoja:
Liene Krīvena
UNESCO LNK konsultante
Tālr. + 371 29109268
E-pasts: liene@tels.lv