EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
23.08.10.

Konkurss „Dabas daudzveidības mirkļi!” turpinās


Dabas aizsardzības pārvalde aicina - ja Tev ir vēlme izzināt dabas daudzveidību un padalīties par saviem iegūtajiem iespaidiem un novērojumiem, tad piedalies radošo darbu konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!”.

Konkursa devīze - „Ieraugi, pastāsti un dzīvo līdzi dabai!”. Konkursa plakāts

Šobrīd noslēgumam tuvojas konkursa 2.posms, kurā līdz 31. augustam iesniedzami darbi par vasaras tematiku.

Ja kaut uz mirkli apstājamies un paveramies mums apkārt – varam novērot desmitiem un pat simtiem dzīvu radību, kas nesteidzīgi vada savas dzīves gaitas mums blakus. Ielūkojies ciešāk dabā, meklē un izzini Latvijas dabas daudzveidību! Savus meklējumus, atklāsmes vai emocionālos pārdzīvojumus par dabas daudzveidības izpausmēm atspoguļo stāstā, iemūžini fotogrāfijās un sūti mums. Bez tam – dabai vasarā taču piemīt sevišķa burvība.

Konkurss notiek no 2010. gada 8. marta līdz 31. oktobrim trīs posmos - ziemas un pavasara posms - 8. marts - 31. maijs, vasaras posms - 1. jūnijs - 31. augusts, rudens posms - 1. septembris - 31. oktobris. Katra posma labāko darbu autori saņems dažādas balvas no konkursa atbalstītājiem. Pirmo vietu ieguvējiem – īpašas balvas bezmaksas apmeklējuma veidā kādā no Latvijas īpaši aizsargājamām dabas teritorijām zinošu gidu pavadībā, Latvijas dabas muzeja vai muzeja „Andrupenes lauku sēta” ekspozīcijās.

Plašāka informācija par konkursu, konkursa nolikums, anketa atrodama interneta vietnē www.daba.gov.lv, sadaļā – aktualitātes.

Konkursa mērķi ir veicināt sabiedrības interesi par Latvijas dabas daudzveidību un ar to notiekošajiem procesiem, tādējādi sekmējot tās izpratni par dabas daudzveidības saglabāšanas nepieciešamību, kā arī sniegt labāko darbu autoriem iespēju publicēt savus darbus un uzrunāt līdzpilsoņus.

Konkursu atbalsta UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Vides ministrija, Latvijas Dabas fonds, Latvijas Dabas muzejs, Gaujas NP Fonds, muzejs „Andrupenes lauku sēta”.

Informāciju sagatavoja
Rita Jakovļeva
Dabas aizsardzības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste