EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
20.09.06.

Iespēja Rīgas skolu jauniešiem piedalītes seminārā


Papildus informācija:

Dmitrijs Zverevs, projekta koordinators

Tālr. 29670556
E-pasts: rudensseminari@inbox.lv


2006. gada septembrī un oktobrī projekta “Soli tuvāk panākumiem” ietvaros bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” (Rīgā, Sarkandaugavas ielā 24) notiks trīs vienas dienas apmācības semināri ar mērķi motivēt jauniešus izvirzīt sev izaicinošus mērķus un veicināt viņu aktīvu iesaistīšanos skolas un sabiedrības dzīvē.


Semināri galvenokārt ir domāti skolēniem, kas nesen uzsākuši darbu savu skolu pašpārvaldēs. Ir paredzēts, ka tajos varēs piedalīties 90 Rīgas jaunieši (katrā reizē pa trīsdesmit jauniešiem).


Pirmais seminārs ir ieplānots jau šī gada 30. septembrī, nākamais – 7. oktobrī, bet trešais – 14. oktobrī. Visticamāk, ka katru reizi strādāsim no plkst. 11.00 līdz 18.00, taču precīzo informāciju par laikiem un citām praktiskām lietām saņemsi tad, kad būsi atsūtījis mums savu pieteikumu.


Visu semināru programma ir pilnīgi identiska, tāpēc absolūti nav svarīgi, kurā no tiem Tu piedalies. Izvēlies tik sev piemērotāko datumu un sūti savu ( ) pieteikumu


Semināros starp pārējiem jautājumiem kopīgi izskatīsim:
 Mērķu izvirzīšanu un sistematizēšanu;
 Laika plānošanu un prioritāšu noteikšanu;
 Sevis un savas komandas motivēšanu.

Savu pieteikumu un visa veida jautājumus vari sūtīt līdz 24. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu rudensseminari@inbox.lv. Centīsimies nosūtīt Tev atpakaļ apstiprinājumu par Tavu piedalīšanos kādā no semināriem pēc iespējas ātrāk, bet vari būt drošs, ka līdz 26. septembrim noteikti saņemsi atbildi.


Projektu “Soli tuvāk panākumiem” īsteno BJC “Laimīte” neformālā jauniešu apvienība “Jaunatnes skola” ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un biedrības “Krista” atbalstu. Projektu finansē Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments.