EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
08.12.06.

Atzīmējot Latvijas dalības UNESCO 15. gadadienu, rīkos plašu izglītībai veltītu Baltijas jūras reģiona valstu konferenci

Šā gada 11. un 12. decembrī UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK), sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju rīko Baltijas jūras reģiona valstu konferenci „Seši pieredzes gadi kopš Pasaules izglītības foruma Dakarā 2000 – pārskats, nākotnes perspektīvas un izaicinājumi Baltijas jūras valstu reģionā”.

Konference notiks viesnīcas „Konventa sēta” konferenču zālē „Kampenhauzens”, Kalēju ielā 9/11, Rīgā.Programma un dalībnieku saraksts

Izglītībai veltīto Baltijas jūras reģiona valstu konferenci 11. decembrī plkst. 14:00 atklās Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža un ANO Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas „Izglītība visiem” koordinācijas nodaļas vadītāja Khavla Šahena (Khawla Shaheen).

Konferencē piedalīsies ap 30 dažādu izglītības jomas organizāciju un institūciju, t.sk. ministriju, pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Vācijas un Krievijas, kā arī pārstāvji no UNESCO Sekretariāta Parīzē, Ziemeļu Ministru padomes informācijas centra Latvijā un UNESCO LNK.

Konferencē tiks apskatīti jautājumi par panākumiem un izaicinājumiem izglītības jomā Baltijas jūras reģiona valstīs pēdējo sešu gadu laikā kopš Pasaules izglītības foruma Dakārā 2000. gadā, kā arī tiks pievērsta uzmanība globālās kustības „Izglītība visiem” mērķu īstenošanai reģionā un pasaulē. Tāpat tiks diskutēts par Baltijas jūras valstu sadarbību globālās kustības “Izglītība visiem” ietvaros un tam, kādi ir valstu turpmākie mērķi un galvenie izaicinājumi izglītības jomā, kā arī – kādas ir to perspektīvas šo mērķu sasniegšanā.

Arī Latvijas masu mediju pārstāvji ir aicināti apmeklēt konferenci. Konferences materiālus un nepieciešamo papildinformāciju interesenti varēs saņemt konferences reģistrācijas un informācijas centrā, sākot no 11. decembra plkst. 13:30.

Plašāk ar konferences „Seši pieredzes gadi kopš Pasaules izglītības foruma Dakarā 2000 – pārskats, nākotnes perspektīvas un izaicinājumi Baltijas jūras valstu reģionā” programmu var iepazīties pielikumā. Pielikumā – arī konferences dalībnieku saraksts.

Konferences darba valoda – angļu.