EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
19.03.10.

Atklāj X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapu www.dziedundejo.lv


Šodien atklāta X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapa www.dziedundejo.lv. Jubilejas gadā svētku lapa ir ne tikai krāšņa dienasgrāmata, bet arī svētku koordinatoru darbarīks un saziņas centrs vispopulārāko sociālo tīklu vidē. Ciešā sadarbībā ar portālu Draugiem.lv ir izveidots Svētku forums.

Svētku gaidīšanas laikā www.dziedundejo.lv sniegs visu oficiālo informāciju par svētkiem sadarbībā ar Valsts izglītības satura centra mājaslapas visc.gov.lv veidotājiem. Savukārt galvenais Svētku sociālo tīklu partneris, portāls Draugiem.lv, ir radījis plašu sadaļu svētku dalībniekiem. Tajā varēs izveidot savu Vilciņu - deju kolektīva, kora, orķestra, folkloras kopas, kā arī individuālo svētku dalībnieku profilu. Vilciņi varēs savstarpēji sazināties, aicināt uz pasākumiem un arī ievietot praktisku informāciju sludinājumu sadaļā.

„Ienāciet www.dziedundejo.lv un piedalieties Svētku procesā! Atrodiet sev noderīgu informāciju, dalieties ar to un sekojiet līdzi Svētku norisēm. Mēs aicinām dalībniekus, līdzjutējus un vērotājus palīdzēt organizatoriem atspoguļot daudzveidīgās Svētku norises,” aicina lapas redaktors Jānis Rozenbergs.

Portāla www.draugiem.lv radošais direktors Guntars Meluškāns uzsver, ka Svētku sadaļa www.draugiem.lv/dziedundejo/ ir radīta tā, lai būtu viegli uztverama un interesanta gan mazajiem, gan lielajiem Draugiem.lv lietotājiem.

„Nākam kopā, te varēs gan sevi un savu veikumu parādīt, gan iegūt jaunus draugus. Varbūt daudzi, kas sadraudzēsies šajā Svētku gaidīšanas laikā www.draugiem.lv, satiksies no 6. līdz 11. jūlijam Rīgā. Ceram, ka sadarbība veidosies arī starp daudziem interešu izglītības kolektīviem. Tā ir Draugiem.lv dāvana X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem to lielajā jubilejā,” tā Guntars Meluškāns.

Vairāk par www.dziedundejo.lv lūdzam vaicāt redaktoram Jānim Rozenbergam
Tālr.: 67350815
E-pasts: janis@dziedundejo.lv

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus organizē LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs (www.visc.gov.lv).

Pirmo reizi svētku procesa vēsturē tie ir iekļauti UNESCO svinamo dienu kalendārā 2010. – 2011. gadam, atzīmējot skolu jaunatnes svētku 50. gadadienu un to nozīmi Baltijas dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pārmantošanā.