EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
13.11.10.

AIESEC organizē konferenci SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā


Pasaulē lielākā studentu vadītā organizācija AIESEC 16.oktobrī organizē bezmaksas konferenci „SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā” Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes ēkā Aspazijas bulvārī 5.

"SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā" ir vienas dienas bezmaksas konference, kuras laikā Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem būs iespēja iepazīties ar Latvijā pārstāvētām starptautiskajām organizācijām un otrajā dienas daļā piedalīties simulāciju spēlēs, kur komandās vai individuāli būs nepieciešams rast atbildes un risinājumus uz aktuāliem jautājumiem un problēmām dažādās starptautisko organizāciju darbības jomās. Konferences noslēgumā tiks paziņoti un apbalvoti labāko risinājumu autori.

Konferences plakāts

Konferences mērķis ir informēt un izglītot studentus par pasaulē aktuāliem jautājumiem dažādās jomās, kurus citu starpā risina starptautiskās organizācijas, kā arī būs iespēja iepazīties ar pašu starptautisko organizāciju darbību, mērķiem, aktualitātēm un prakses un darba iespējām šajās organizācijās gan Latvijā, gan ārpus tās. Studentiem tiks piedāvāta iespēja iejusties lēmumu pieņēmēja vietā, risinot aktuālus un globāli svarīgus jautājumus, tādejādi attīstot sevī atbildības sajūtu, prasmi strādāt komandā, kā arī analītiskās un komunikācijas spējas.

Konferencē, kā lektori, piedalīsies pārstāvji no šādām starptautiskām organizācijām – Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, LR Ārlietu ministrija sadarbībā ar NATO, Latvijas Sarkanais Krusts un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kā arī Vācijas – Baltijas tirdzniecības kamera.

Dalībnieku pieteikšanās dalībai konferencē notiek līdz 14.oktobrim projekta mājas lapā - www.aiesec.lv/sol (vietu skaits ir ierobežots).

Konferences atbalstītāji - Latvijas Universitāte, Amica pusdienu restorāni, Zaķumuiža, SIA Polis & Valerts, A/S „Cesvaines piens”, SIA „Baltijas papīrs”, SIA “PĒRNES L”, SIA Staburadzes konditoreja, SIA Ances dizains, ZS Ragāres, SIA „Latvijas Datoru centrs”, SIA Nordic Sugar.

Par AIESEC:
Starptautiskā studentu organizācija AIESEC ir dibināta 1948.gadā. Šobrīd tā ir pārstāvēta vairāk kā 1100 universitātēs 107 valstīs visā pasaulē un tās galvenie mērķi ir piedāvāt studentiem starptautiskas prakses iespējas ārvalstu uzņēmumos un projektos, kā arī veicināt jauniešu līderības prasmju izaugsmi. AIESEC jau 16 gadus darbojas arī Latvijā - Rīgā un Valmierā.


Informāciju sagatavoja:
Dina Afanasjeva,
Projekta „SOL” vadītāja
Tel.: +371 25989038
E-pasts: dina.afanasjeva@inbox.lv
Web: http://www.aiesec.lv/sol