EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
02.07.13.

Aicinām piedalīties 2. Starptautiskajā jaunatnes forumā par vēsturisko izlīgumu Austrumāzijā

 
Dienvidkorejā no šī gada 19. līdz 23. augustam tiks rīkots 2. Starptautiskais jaunatnes forums par vēsturisko izlīgumu Austrumāzijā. Forums ir kā platforma, kas vieno jauniešus no dažādiem pasaules reģioniem ar pieredzi un idejām vēsturisko problēmjautājumu risināšanā. Foruma mērķis ir apzināt idejas un jaunas attīstības perspektīvas vēsturiskā izlīguma veicināšanai Austrumāzijā, īpaši izceļot tajā jaunatnes lomu un starptautisko sadarbību.
Piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, vēlams ar pieredzi vēsturiskā izlīguma risināšanas jautājumos attiecīgajā reģionā vai valstī, ko tie pārstāv. Forumā ietvaros tiks organizētas lekcijas, diskusijas, kā arī lauka studijas un ekskursijas padziļinātai tēmas izpratnei. Ierobežoto vietu skaita dēļ kandidātiem jāiesniedz esejas angļu valodā par tēmu - Jaunatne un vēsturiskais izlīgums Austrumāzijā. Konferences darba valoda ir angļu. Uzturēšanās izmaksas sedz foruma organizatori, savukārt ceļa izdevumus sedz dalībnieki paši.
Interesentus aicinām iesniegt esejas un aizpildītas pieteikuma formas UNESCO Latvijas Nacionālajā komisijā elektroniski: office@unesco.lv līdz šī gada 8. jūlijam.