EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
30.10.20.

UNESCO aicina pieteikties balvai par IKT izmantošanu izglītībā

Foto: (c) Pixabay

UNESCO ir izsludinājusi pieteikšanos 2020. gada UNESCO – karaļa Hamada Bin Isa Al Halifa balvai par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izmantošanu izglītībā. Šī gada tēma ir mākslīgā intelekta izmantošana, lai nodrošinātu mācību nepārtrauktību un kvalitāti.

Balva tiek piešķirta kopš 2005. gada un atbalsta organizācijas, institūcijas un personas, kuras radoši un efektīvi izmanto informācijas un komunikācijas tehnoloģijas pedagoģiskajā darbā un mācību procesā. Balva novērtē IKT ietekmi ilgtspējīgas un mieru veicinošas sabiedrības attīstībā un sekmē 4.ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķa sasniegšanu. Katru gadu tiek izvēlēti divi balvas laureāti, kas saņem diplomu un naudas prēmiju 25 000 ASV dolāru apmērā.

Priekšlikumus UNESCO – karaļa Hamada Bin Isa Al Halifa balvai aicinām iesniegt UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai (turpmāk – UNESCO LNK) elektroniskā formātā (office@unesco.lv ) līdz š.g. 20. novembrim. Katrai nominācijai jāietver rakstiska rekomendācijas vēstule ar aprakstu par konkrētā kandidāta līdzšinējo darbību un sasniegumiem, kopsavilkumu ar uzskatāmiem darba rezultātiem vai publikācijām, kas saistīti ar balvas šī gada tēmu, kā arī pamatojumu par kandidāta piemērotību konkrētajai balvai. Vēstulei jābūt angļu vai franču valodā (skatīt nolikumu: https://en.unesco.org/sites/default/files/ictprize_statutes_en.pdf).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar UNESCO LNK, rakstot e-pastu uz office@unesco.lv.

Plašāka informācija par balvu, tās saņemšanas kritērijiem un pieteikšanās kārtību: https://en.unesco.org/themes/ict-education/ict-education-prize

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dalbiņa, UNESCO LNK Izglītības sektora vadītāja