EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
28.08.13.

UNESCO aicina izvirzīt pretendentus starptautiskām balvām izglītībā

UNESCO aicina izvirzīt pretendentus UNESCO/ Emir Jaber Al-Ahmad al-Jaber al-Sabah balvai par izglītības kvalitātes veicināšanu cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem 2013.gadā. Balvas mērķis ir atbalstīt tās personības, grupas, organizācijas vai centrus, kas veicina iekļaujošu izglītību un strādā ar cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem saskaņā ar UNESCO iekļaujošas izglītības pamatprincipiem.
Balvas laureātus noteiks starptautiska, profesionāla žūrija – iekļaujošas izglītības ekspertu komisija – no dažādiem pasaules reģioniem. UNESCO/ Emir Jaber Al-Ahmad al-Jaber al-Sabah balva par izglītības kvalitātes veicināšanu cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem ietver diplomu un naudas balvu 20 000 ASV dolāru apjomā.
Aicinām interesentus iepazīties ar pielikumā esošo informāciju un balvas piešķiršanas kritērijiem un izvirzīt kandidātus UNESCO/ Emir Jaber Al-Ahmad al-Jaber al-Sabah balvai, aizpildot pievienoto anketu un līdz š.g. 13. septembrim un nosūtot uz inclusion@unesco.org.
Aicinām izvirzīt pretendentus arī UNESCO/ Hamdan bin Rashid Al-Maktoum balvai par izcilu praksi un sniegumu, paaugstinot skolotāju darba efektivitāti. Balvas mērķis ir izcelt tās iniciatīvas, kas sekmē pedagoģisko praksi visā pasaulē. 
Balvai kandidēt var starptautiskas vai nacionālas nevalstiskas organizācijas, institūcijas un kopienas, kas strādā, lai uzlabotu skolotāju praksi un sniegumu. UNESCO/ Hamdan bin Rashid Al-Maktoum balva par izcilu praksi un sniegumu, paaugstinot skolotāju darba efektivitāti ir 270 000 ASV dolāri, kas tiks sadalīti 3 uzvarētājiem.
Plašāka informācija par balvas piešķiršanas kritērijiem un kārtību šeit: www.unesco.org/new/hamdan-prize