EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
16.10.18.

Starpnozaru eksperti spriedīs par citādām pieejām sadarbībai profesionālās izglītības jomā

Foto: (c) Pixabay.com
Trešdien, 17. oktobrī, Jelgavas Tehnikumā norisināsies seminārs “Sadarbība inovācijām un ilgtspējīgai attīstībai: profesionālās izglītības loma modernā izglītības vidē”, kurā profesionālo izglītības iestāžu un koledžu vadītāji, uzņēmēji, augstskolu pārstāvji, valsts un pašvaldības iestāžu darbinieki un citi eksperti diskutēs par sadarbību un inovācijām profesionālajā izglītībā. Semināru organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Profesionālās izglītības biedrību.
 
“Citāda domāšana, citādas prasmes, citāda sadarbība – šādas atslēgas tēmas izvēlētas semināra darba grupām, uzsverot profesionālās izglītības potenciālu veidot un attīstīt personības, kas domā inovatīvi, “ārpus rāmjiem” un kuriem ir prasmes un iniciatīva savas idejas attīstīt,” skaidro Ilze Dalbiņa, UNESCO LNK izglītības sektora vadītāja, norādot, ka tikpat būtiski ir ne vien meklēt citādas pieejas sadarbībai, bet arī sekmēt sadarbību starp profesionālajām un augstākās izglītības iestādēm, uzņēmējiem, publisko sektoru, tā veicinot uz inovācijām un ilgtspēju vērstu domāšanu, prasmes un pieredzes apmaiņu. 
 
Semināru, kas norisināsies Jelgavas Tehnikumā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00, vadīs pieredzējusi lektore, inovāciju eksperte un biedrības “Zinis” valdes priekšsēdētāja Vita Brakovska ar pieredzi gan privātajā sektorā, gan sadarbībā ar valsts un pašvaldību institūcijām.
 
Informāciju sagatavojusi:
Kitija Balcare, UNESCO LNK komunikācijas konsultante