EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
22.01.21.

Notiks tīmekļseminārs par dzīvā mantojuma monitoringu izglītībā

Atzīmējot UNESCO Starptautisko izglītības dienu, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija aicina piedalīties starptautiskajā tīmekļseminārā  “Dzīvā mantojuma monitorings izglītībā: ieguldījums mantojuma saglabāšanā un 4. ANO Ilgtspējīgās attīstības mērķa sasniegšanā”.

Seminārs, kurā piedalīsies eksperti no visas pasaules un dalīsies pieredzē par dzīvā mantojuma integrēšanu izglītībā un apspriedīs starpnozaru monitoringa priekšrocības, norisināsies tiešsaistē 26. janvārī no plkst 14.00 līdz 15.30 pēc Latvijas laika.

Šis pasākums tiek organizēts ar mērķi palielināt izpratni par dzīvā mantojuma (Living Heritage) monitoringa ieguvumiem un izaicinājumiem izglītībā, daloties iepriekšējās tiešsaistes ekspertu sanāksmes “Ar izglītību saistīti rādītāji 2003. gada Konvencijā par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu vispārējo rezultātu sistēmā un to saistība ar IAM4” rezultātos.

Tīmekļseminārs būs pieejams angļu, franču, spāņu un korejiešu valodā.

Pasākuma laikā dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savas idejas, izmantojot ZOOM platformas tiešsaistes tērzētavas iespējas.

Tīmekļa semināru organizē UNESCO un Starptautiskais nemateriālā kultūras mantojuma informācijas un tīklu centrs Āzijas un Klusā okeāna reģionā (International Information and Networking Centre for Intangible Cultural Heritage in Asia-Pacific Region), kas atrodas UNESCO paspārnē. Tīmekļsemināru atbalsta Korejas Republikas Kultūras mantojuma pārvalde (Cultural Heritage Administration of the Republic of Korea).

Lai piekļūtu tīmekļsemināram ZOOM tiešsaistes platformā ar iespēju piedalīties tiešsaistes tērzētavā, lūgums piereģistrēties pasākumam šeit.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka saņemsit paroli, lai piekļūtu sanāksmei ar e-pasta starpniecību. 

Lai noskatītos tīmekļsemināru, ir iespējams pieslēgties  YouTube kanālam šeit.

Informāciju sagatavoja:
Kitija Balcare, UNESCO LNK komunikācijas konsultante 

Lejuplādējamie dokumenti: