EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
24.10.13.

Izsludināta pieteikšanās bezmaksas skolotāju digitālās apmācības programmai

Mūsdienīgs skolotājs iesaista, aizrauj, ieinteresē! Kārļa Ulmaņa tvitera konts vēsturē vai piekļūšana skolas bezvadu internetam, atrisinot matemātikas formulu – tie ir tikai daži piemēri, kā skolotāji ar radošu pieeju un tehnoloģijām var skolēniem mācības padarīt par piedzīvojumu.

Uzņēmums Samsung Electronics Baltics izsludinājis pieteikšanos skolotāju digitālās apmācības programmai „Samsung Skola nākotnei”.

Partnerībā ar “Iespējamo misiju” un tās treneru vadībā 120 skolu direktoriem un skolotājiem būs iespēja 5 mēnešu laikā bez maksas apgūt digitālas prasmes, kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas. Skolotāju komanda, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs tehnoloģiju izmantošanas ideju mācībās, programmas noslēgumā saņems 10 000 eiro Samsung tehnoloģijām savai skolai.

Programmā var pieteikties ikviena vispārizglītojoša Latvijas skola 4 cilvēku sastāvā, kurā ietilpst 3 skolotāji un skolas direktors.

Pieteikuma anketa ir pieejama mājas lapā www.skolanakotnei.lv, un tā jānosūta organizatoriem līdz 25. novembrim.

Plašākai informācijai aicinām noskatīties video: http://ej.uz/Samsung_Skola_nakotnei vai apmeklēt mājas lapu skolanakotnei.lv.

Jautājumus aicinām sūtīt uz e-pasta adresi: education@samsung.lv