EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
01.04.19.

Izglītības jomas eksperti aicināti pieteikties UNESCO Forumam izglītībai ilgtspējīgai attīstībai un globālajam pilsoniskumam Vjetnamā

Foto: (c) Pixabay

No šī gada 2. līdz 3. jūlijam Hanojā, Vjetnamā norisināsies UNESCO Forums izglītībai ilgtspējīgai attīstībai un globālajam pilsoniskumam. Tas organizēts sadarbībā ar Vjetnamas Izglītības ministriju un UNESCO Vjetnamas Nacionālo komisiju. Foruma tēma ir mācīšanās un mācīšana miermīlīgām un ilgtspējīgām sabiedrībām – no agrīnās aprūpes līdz pamatskolai un vidusskolai.

UNESCO forumā tiks prezentēts pētījums, kā globālās izglītības un ilgtspējīgas attīstības izglītības dimensijas (kognitīvā, sociāli emocionālā un uzvedības) atspoguļojas mācību saturā visos vecuma posmos. 

Dalība forumā būs tikai ielūgtajām personām – jomas ekspertiem, politikas veidotājiem un īstenotājiem, kas ir gatavi dalīties pieredzē par inovatīvām pieejām izglītībā ilgtspējīgai attīstībai. Uzaicinātajiem dalībniekiem foruma apmeklējums ir bez maksas, taču jāsedz ceļa, uzturēšanās un vīzas izdevumi.

Interesi dalībai forumā iespējams izteikt līdz šī gada 17. aprīlim tiešsaistē: https://secure.unesco.org/survey/index.php?sid=98456&newtest=Y.

Plašāk: https://en.unesco.org/events/unesco-forum-education-sustainable-development-and-global-citizenship-education.

Informāciju sagatavoja:
Kitija Balcare, UNESCO LNK komunikācijas konsultante