EN | RU
AAA

UNESCO
Latvijas Nacionālā komisija
Reģ. Nr. 90000089305
Pils laukums 4 – 206,
Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67 325 109
Fakss: +371 67 222 762
E-pasts: office@unesco.lv
latvijas dargumi
21.12.11.

Daugavpils Universitātē viesojās UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas pārstāvji

2011.gada 19.decembrī Daugavpils Universitātes (DU) Izglītības un vadības fakultātē (IVF) notika pasākums, veltīts DU 90.gadadienai un 20. gadadienai kopš Latvija ir UNESCO dalībvalsts.

Pasākuma laikā notika vairākas prezentācijas: DU III direktore asociētā profesore Dzintra Iliško klātesošajiem pastāstīja par institūta darbības virzieniem, par tā sadarbību ar UNESCO; institūta pētniece Astrīda Skrinda prezentēja DU IVF Ilgtspējīgas izglītības institūta zinātnisko žurnālu „Journal of Teacher Education for Sustainability” (datu bāzes Scopus, CABI, Educational Research Abstracts Online (ERA), The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH), Higher Education Abstracts) un „Discourse and Communication for Sustainable Education” jaunākos numurus, bet DU IVF doktora studiju programmas „Pedagoģija” studentes un zinātniskā grāda pretendentes Inga un Ginta Gedžunes un Sandra Zariņa iepazīstināja ar jaunākajiem pētījumiem. Īpašu sveicienu
pasākuma dalībniekiem bija sagatavojuši IVF bakalaura studiju programmu studējošie - teatrālu priekšnesumu par ilgstpējīgu izglītību. Ar prezentācijām pasākumā uzstājās arī pasākuma viesi - UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) pārstāve Baiba Moļņika, kura pastāstīja par UNESCO LNK galvenajiem darbības virzieniem un iniciatīvas "Pārmaiņu iespējas skolām" koordinatore Aija Tūna, kura iepazīstināja ar realizētajiem un realizējamajiem projektiem. Pasākuma laikā pirmo reizi tika rādīta arī video īsfilma, kas tika veidota UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) ētikas gada ietvaros.
 
Pasākumā piedalījās arī Daugavpils Universitātes prorektore, asociētā profesore Elita Jermolajeva un UNESCO LNK pārstāvis Ulrihs Tomass.